שאלה: כיצד נרשמים לתחרות?
תשובה: להלן פירוט תהליך ההרשמה באתר התחרות:

1. יש להיכנס לאתר התחרות gerberbabyoftheyear.co.il
(לינק לאתר - https://www.gerberbabyoftheyear.co.il/)
וללחוץ על כפתור ההרשמה הכתום בתחתית המסך2. יש להירשם למועדון Baby&Me דרך חשבון הגוגל או הפייסבוק אישי. למלא את טופס ההרשמה עם הפרטים האישיים ולאשר את התקנון. 

3. לאחר ההרשמה למועדון ניתן לרשום את התינוק לתחרות עם הפרטים הבאים:

 

4. לאחר שליחת הטופס תתקבל הודעת האישור הבאה:


 

 

 • שאלה: אילו פרטים צריך למלא כדי לרשום את התינוק שלי לתחרות?
  תשובה: יש להיכנס לדף הבית באתר התחרות וללחוץ על כפתור "השתתפות". לאחר הרשמה למועדון B&M, יש לרשום את התינוק לתחרות על ידי העלאת תמונה של התינוק, בחירת 3 תכונות המתארות את התינוק שלך בצורה הטובה ביותר (3 תכונות מתוך מאגר תכונות אשר קיים באתר), בטקסט חופשי יש להוסיף סיפור או חוויה שתרצו לשתף על התינוק . (מי הוא, מה הוא אוהב לעשות, סיפור או חוויה שתרצו לשתף). בסיום הזנת המידע יש ללחוץ על כפתור "שלח" על מנת לשלוח את טופס ההרשמה. ניתן לשתף עם משפחה וחברים על מנת שיוכלו להצביע לתינוק ולהגדיל את סיכוייו לזכות בפרס.
  (התהליך המלא להרשמה מפורט בתחילת המסמך)

 

 • שאלה: כמה זמן תמשך התחרות?
  תשובה: התחרות תתקיים למשך 4 שבועות, החל מיום 6.6.22 ועד ליום 03.07.22.
  מידי שבוע תתקיים תחרות שבועית בה ייבחר "חביב הקהל" (בעל מס' ההצבעות הגבוה ביותר) ו-4 פיינליסטים אשר יבחרו ע"י צוות השופטים. כל ה-5 יעלו לגמר התחרות. בסיום התחרות ייבחר הזוכה השנתי מבין כלל זוכי התחרות (התחרויות השבועיות), סה"כ 20 משתתפים עולים לגמר.
   
 • שאלה: עבור אילו גילאים מיועדת התחרות?
  תשובה: התחרות מיועדת לתינוקות בגילאי 6 חודשים ועד 36 חודשים
   
 • שאלה: האם ניתן להירשם לתחרות מספר פעמים?
  תשובה: במידה ולא זכית, אתה יכול להמשיך להשתתף בתחרות ע"י תהליך רישום מחדש.

מי שזכה בתחרות השבועית לא יכול להגיש מועמדות נוספת.

 

 • שאלה: במידה והיום רשמתי את התינוק לתחרות, האם בשבוע הבא ימשיך להתמודד?
  תשובה: ההשתתפות בתחרות תקפה לתחרות השבועית שתתקיים באותו השבוע ובה הושלמה ההרשמה לפעילות. ניתן לרשום את התינוק פעם אחת בלבד בכל שבוע. מועמד אשר יהיה מעוניין להשתתף בתחרות שבועית נוספת (במידה ולא זכה), יוכל לעשות זאת על ידי רישום מחדש לתחרות בשבוע/שבועות שלאחר מכן (במסגרת תאריכי התחרות).
   
 • שאלה: כיצד ניתן להצביע לתינוק שלי?
  תשובה: כל אחד יכול להצביע לתינוק דרך אתר התחרות. בדף "הצבעה" באתר מופיעים כל התינוקות אשר נרשמו לתחרות באותו השבוע ולהם ניתן להצביע. ההצבעה נעשית על ידי לחיצה על אייקון בצורת לב אשר מופיע ליד תמונת התינוק. כל גולש יוכל להצביע פעם אחת בלבד בכל יום במהלך התחרות.

 
 

 

 • שאלה: כיצד נבחרים הזוכים?
  תשובה: בכל שבוע ייבחר "הזוכה השבועי" אשר קיבל את מספר ההצבעות הגבוה ביותר (על ידי הצבעות הגולשים). בנוסף לזוכה השבועי, בכל שבוע ייבחרו 4 מועמדים "הפיינליסטים השבועיים" על ידי צוות השופטים מטעם גרבר (ללא קשר להצבעות הגולשים)
  בסוף התחרות, ייבחר הזוכה השנתי מבין כלל הזוכים במהלך התחרות (הזוכים השבועיים והפיינליסטים השבועיים). הזוכה השנתי ייבחר על ידי צוות השופטים מטעם גרבר לפי הסיפור המעניין/מצחיק/ייחודי/יצירתי וכדומה.

 

 • שאלה: על פי אילו קריטריונים בוחרים השופטים את הזוכה?
  תשובה: הבחירה של השופטים הינה על בסיס הסיפור המעניין/מצחיק/ייחודי/יצירתי וכדומה. באותו אופן ייבחר גם הזוכה השנתי בתחרות מבין כלל הזוכים אשר הגיעו לגמר.

 

 • שאלה: האם התינוק הזוכה נבחר על בסיס מראה חיצוני?
  תשובה: לא. תחרות תינוק השנה של גרבר אינה תחרות המתבססת על מראה חיצוני.

 

 • שאלה: כיצד אדע אם התינוק שלי זכה בתחרות?
  תשובה: בתום כל שבוע, יצרו קשר טלפוני עם הזוכה השבועי על מנת להודיע על זכייתו וקבלת הפרס. בתום התחרות יצרו קשר טלפוני עם הזוכה השנתי באופן דומה.

 

 • שאלה: מי מעדכן אותי במידה וזכיתי?

תשובה: במידה וזכית בתחרות השבועית/השנתית, נציג מטעם גרבר ייצור עימך קשר טלפוני ויעדכן אותך בזכייתך וקבלת הפרס.

 

 • שאלה: אילו פרסים מקבלים הזוכים?
  תשובה: הזוכים השבועיים בתחרות ("חביב הקהל") יזכו במארז מוצרי גרבר אשר ישלח אליהם ישירות.
  הזוכה השנתי בתחרות יזכה בפרס הגדול- חדר חלומות לתינוק בעיצוב אישית מטעם "בייביז בנמל" בשווי של כ- 10,000 ₪.
  ("הפיינליסטים השבועיים" אשר יבחרו בכל שבוע לא יהיו זכאים לפרסים, אך ימשיכו להתמודד בתחרות יחד עם הזוכה השבועי ויעלו לגמר התחרות.)

 

 • שאלה: איך אני מממש את הזכייה שלי?

תשובה: במידה וזכית בתחרות השבועית, נציג מטעם גרבר יצור עמך קשר ויעדכנך על זכייתך. הזוכה השבועי יהיה זכאי לקבלת מארז מוצרי גרבר אשר ישלח אליו ישירות באמצעות משלוח עד הבית.
במידה וזכית בתחרות השנתית, נציג מטעם גרבר יצור עמך קשר ויעדכנך על זכייתך.
הזוכה השנתי יהיה זכאי לקבלת שובר לרכישת ריהוט ואבזור לחדר חלומות לתינוק (בהתאם למפורט בתקנון) מטעם "בייביז בנמל, למימוש באופן שיתואם בין הצדדים.

 

 • שאלה: היכן יתפרסמו הפרטים של התינוק שלי לאחר שרשמתי אותו לתחרות?
  תשובה: פרטי התינוק לאחר ההרשמה יפורסמו באתר התחרות תחת דף "להצבעה" שם יוכלו לראות את כלל המועמדים של אותו השבוע אשר נרשמו לתחרות והגולשים יוכלו להצביע להם.